Pożyczki  pod zastaw nieruchomości to produkt prywatny całkowicie pozabankowy a jego warunki kredytowania zyskują na rynku pożyczek prywatnych coraz większą popularność wśród klientów zadłużonych, bez zdolności kredytowej, którzy nie maja szansy na kredyt bankowy. Z tego typu pożyczek bez weryfikacji bik korzysta coraz więcej osób fizycznych a także firm. W przypadku naszej pożyczki pozabankowej, brak zdolności kredytowej klienta wynikającej często z powodu niskiego dochodu lub jego braku czy braku możliwości udokumentowania nie jest  powodem odmowy uzyskania prywatnej pożyczki bez bik. W takich właśnie sytuacjach pożyczka pozabankowa pod zastaw finansowana z prywatnych źródeł Inwestorów oraz Funduszy pożyczkowych i Spółek działających w sektorze pozabankowym a proponowana na korzystnym oprocentowaniu (12% /rok – 1% miesięcznie) może zastąpić idealnie kredyt bankowy. Dzięki braku weryfikacji bik, big  czy krd, brak zaświadczeń o dochodach, brak weryfikacji wieku oraz zdolności kredytowej klienta nasza pożyczka może posłużyć do spłaty innych zobowiązań i zadłużeń, których spłata ze źródeł bankowych jest niemożliwa. Oczywiście cel pożyczki jak i przeznaczenie środków uzyskanych w ramach umowy pożyczki prywatnej  zabezpieczonej nieruchomością może zostać wykorzystana na co tylko Państwo chcą. Nie narzucamy i nie wskazujemy na jaki cel może zostać przeznaczona pożyczka.

Pożyczka prywatna bez bik to pozabankowa świetna opcja dla Ciebie. Pożyczki pod zastaw udzielane są dla wszystkich klientów bez względu na miejscowość zamieszkania, przeznaczenie pożyczki, wiek klienta oraz jego zdolność kredytową. Dochód traktujemy drugorzędnie dlatego też pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości udzielana jest na oświadczenie o dochodach i tym samym nie wymagamy zaświadczeń o dochodach.

Pozyskane środki przez klienta w ramach pożyczek i kredytów oferowanych przez Pożyczkowe Fundusze Inwestycyjne są doskonałym rozwiązaniem finansowycm dla kredytobiorców nie spelniających surowych wymagań weryfikacji bankowej. W ramach uzyskanych środków na rozwój działalności, spłatę długów czy założenie nowej działalności każdy klient, który otrzyma pożyczkę może przeznaczyć ją na dowolny cel a nieruchomość, która będzie stanowiła zabezpieczenie pożyczki do końca umowy pozostaje własnościa pożyczkobiorcy. Każdy klient przy pewnych założeniach wynikających z umowy kredytowej ma prawo do przedłużenia umownego okresu pożyczki lub spłacenia jej przed terminem według własnego uznania co spowoduje obniżenie kosztów pożyczki za cały niewykorzystany okres.

Prywatna pożyczka bez bik pod hipotekę to „bezpieczna pożyczka dla każdego”

Pożyczki oferowane przez nas są prywatnym produktem pozabankowym a przyznanie pożyczki to efekt analizy Państwa  wniosku o pożyczkę który należy złożyć na naszej stronie.  Kierujemy się zasadą „bezpieczna i tania pożyczka dla każdego” co daje Państwu możliwość ubiegania się o pożyczkę bez względu na wiek, dochód, ilość i rodzaj zadłużenia. Każde zadłużenie nawet komornicze akceptujemy i w ramach przyznanego kredytu spłacamy Państwa zadłużenia również w innych instytucjach. System pożyczek dopasowany jest indywidualnie do możliwości finansowych klientów a także do ich potrzeb związanych z przeznaczeniem prywatnej pożyczki bez bik. Harmonogram pożyczki oraz długość trwania umowy zależy również w dużej mierze od samego klienta, który wraz z nami może dopasować przed podpisaniem umowy pożyczki taki system ratalny, który bezpiecznie pozwoli mu na spłatę zobowiązania kredytowego a obciążona hipoteka (mieszkanie, dom, działka) pozostaną bezpieczne aż do mementu całkowitej spłaty pożyczki pozabankowej.

Kredyty i pożyczki bez bik jako prywatne i pozabankowe produtkty to pożyczki dla wszystkich, co do których wymagamy niezbędnego minimum pozbywając się zarazem biurokracji i zbytecznego weryfikowania naszych klientów.

Oferowane kredyty i pożyczki:

Pozabankowe pożyczki to alternatywa dla wszystkich tych, którzy nie mają pełnej zdolności kredytowej dla banków lub dla osób, których dochód nie pozwala na uruchomienie kredytu bankowego. W ramach naszej oferty kredytowej realizujemy:

  • Pożyczki pod zastaw nieruchomości
  • Pożyczki pod hipotekę
  • Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości
  • Pożyczki inwestycyjne
  • Pożyczki pozabankowe na rozwój działalności
  • Pożyczki na rozpoczęcie nowej działalności „pożyczka hipoteczna na start”
  • Czyszczenie negatywnej historii bik
  • Oddłużeniowe pożyczki na spłatę zadłużeń: komornika, zus, us, windykacji, kredytów bankowych, opłat czynszowych
  • Pozyskiwanie i negocjacje z prywatnymi Inwestorami

Jeśli starasz się o pożyczkę prywatną

Przed przystąpieniem do pożyczki pamiętaj o przygotowaniu wszystkich wymaganych dokumentów, w zależności od rodzaju posiadanej nieruchomości: mieszkanie, dom czy działka rolna, która będzie stanowiła zabezpieczenie pożyczki. Bez względu na rodzaj i charakter sprawy, priorytetowym dokumentem jest prawidłowo wypełniony przez klienta wniosek do pożyczki, zawierający dane, na podstawie których istnieje możliwość wstępnej akceptacji pożyczki. Zobacz jaki zestaw pełnej dokumentacji wymagamy do uzyskania pożyczki prywatnej pod nieruchomość

Wypełnij wniosek do pożyczki pozabankowej bez bik

Prawidłowo wypełniony wniosek pożyczki pod zastaw powinien zawierać wszytskie wymagane pola a zawarte w nim szczegóły powinny być wiarygodne. Wniosek nie może zawierać błędów merytorycznych dotyczących np. nieprawidłowego numeru Księgi Wieczystej czy stanu cywilnego klienta co znacznie wydłuża cały proces analizy dokumentacji a może mieć istotny wpływ na decyzję dotyczącą udzielenia pożyczki. Wypełnij wniosek pożyczki pozabankowej, prywatnej bez bik.

Nasza firma NIE ZAJMUJE SIĘ POŚREDNICTWEM ORAZ POZYSKIWANIEM OFERT POŻYCZEK, W KTÓRYCH ZABEZPIECZENIEM JEST PRZEWŁASZCZENIE, CZY PRZENIESIENIE WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI.  Każda umowa zawierana jest zgodnie z Ustawą o Kredytach Konsumenckich a zabezpieczeniem jest obciążenie do hipoteki w dziale IV Księgi Wieczystej.